13 شهریور 1393

نفرات برتر کارگاهی ترم اول 93-92

مولف: محسن باقری   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:
4/8

برترین های عملی در دروس کارگاهی هنرستان هشت شهریور
در رشته های برق (الکتروتکنیک) ، الکترونیک و اتو مکانیک به تفکیک کلاس و پایه
 

کلاس

دروس کارگاهی

نفر اول

نفر دوم

نفر سوم

201

 سیم کشی

محمد رضا خنفی

محمدرضا سلمان پور

علی شاه آبادی

 سوهانکاری

مهدی انتظاری

حسن بختیاری

محمدرضا سلمان پور

202

 سیم کشی

حامد برغمدی

امیرحسین سمیعی

سروش فرمهینی

 سوهانکاری

علی رجبی

محمدحسین شاکری

نیما میرزایی

203

 سیم کشی

علیرضا گودرزوند

نعیم درگاهی

محمدرضا زارعی

 سوهانکاری

علیرضا جلیل پور

مهدی ربیعی

علیرضا گودرزوند

204

 الکترونیک

مهرداد اسماعیلی

سجاد رضایی

محمدرضا صادقی

 سوهانکاری

محمدرضا شهبازی

عرفان احمدصفایی

محمدرضا صادقی

205

 الکترونیک

حسین صفرخانی

امیرحسین صالح نژاد

حسین قلی پور

 سوهانکاری

پویا جاهدی منش

احسان صوری

رضا مهری

206

 الکترونیک

محمد حسین منش

امیرعلی دهقانی

علی گودرزی

 سوهانکاری

امیر امینی

سالار ربیعی مهر

محمدرضا رفاهی

207

 مولد 1

علی عبدالهی

میثم ابوطالبی

محمد یادگاری

سوهانکاری

علی امیری

علی رزاقی

سید میثم ابوطالبی

208

 مولد 1

علیرضا خاوری

پیمان نعمت زاده

آرش انصاری

سوهانکاری

حسین کریمی

سید احمد قریشی

امیرحسین پرتو

209

 مولد 1

عباس رجبیان

محسن رحمانی

علی قراگزلو

سوهانکاری

امیرحسین بیات

سیدعلیرضا هاشمی

حمیدرضا باقری

301

 برق صنعتی

مهدی کشتکار

ابوالفضل هوشنگی

سجاد مرادی

 سیم پیچی

اسماعیل رضا زاده

خشایار خسروآبادی

سعید شهرابی

 لوازم خانگی

اسماعیل رضا زاده

محمدحسین چیتگر

سعید شهرابی

محمدرضا خانزاده

متین فرزاد

302

 برق صنعتی

محمد الهویی

ابوالفضل رنجبر

جلال برزنونی

 سیم پیچی

مهدی رهنمایی

مصطفی مقیسه

علی مرادی

 لوازم خانگی

مهدی رهنمایی

محمود شیری

محمد الهویی

علیرضا نیکپور

مصطفی مقیسه

303

 برق صنعتی

سینا محرابی

 

 

 سیم پیچی

علی باقری

مهدی حاجی عابدی

علیرضا اجاقی

 لوازم خانگی

علیرضا اجاقی

علی باقری

مهدی حاجی عابدی

304

الکترونیک  و مخابرات

آرمان آهنگری

علی اکبر امیرخانی

محمد اسدی

305

الکترونیک  و مخابرات

سیدمحمد تقی زاده

مهدی شاه کرم

محمدامین رحمانی

306

الکترونیک  و مخابرات

پوریا جمالی

مهدی جعفری

علی رضا فضلعلی

307

شاسی و دیزل

امیرحسین زاهدی

سیدمرتضی پدیدار

سیدعلی حسینی

انتقال قدرت

سیدعلی موسوی

امیرمهدی نظیری

امیرصالح محسنی

308

شاسی و دیزل

امیرمحمد آریا

حسن خدادادی

میثم رحمت آبادی

انتقال قدرت

امیرحسین مومن پور

میلاد مبینی

محمدجواد مرادی زاده

علیرضا گل محمدی

309

شاسی و دیزل

حامد رضا زاده

رضا دعاگوی

محمد رهنمایی

انتقال قدرت

سهیل قنبرنژاد

امیرمحمد محمدی

محمد روزبهانی

علی کماسی

 
درود بر تلاش و توانتان

تعداد مشاهده (878)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره مطلب "نفرات برتر کارگاهی ترم اول 93-92"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید
   

     
 
نقشه سایت