19 خرداد 1397

همایش ساحت های 6 گانه تعلیم و تربیت

مولف: کامران نوروزی   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:
5

همایش ساحت های 6 گانه تعلیم و تربیت

🔴ساحت های 6 گانه تعلیم و تربیت از اهمیت بسیاری زیادی برخوردار بوده و از ارکان سند تحول بنیادین آموزش و پرورش می باشد.

🔴هنرستان 8 شهریور به عنوان یکی از 100 مدرسه الگو انتخاب شده و با برگزاری همایش و کارگاه آموزشی در این رابطه اقدام به اطلاع رسانی کاملی در این خصوص نموده است .

🔴این همایش که در نوع خود بی نظیر بوده با برگزار 5 جلسه 2 ساعته در آمفی تئاتر هنرستان و با حضور 3 کلاس در هر یک از جلسات به این مهم پرداخته است.

🔴در هر یک از جلسات بجز سخنرانی مدیریت هنرستان ، در هر یک از ساحت ها یکی از هنرآموزان به مدت 10 تا 15 دقیقه اقدام به معرفی ساحت مربوطه نمودند. (لازم به ذکر است در این فعالیت نزدیک به 20 نفر از هنرآموزان و همکاران هنرستان مشارکت داشته و هر کدام با تحقیق و پژوهش و مطالعه فراوان همکاری نموده اند)

🔴در آخرین جلسه همایش روز 23 اسفند ماه ، جناب آقای صفایی پارسا کارشناس مسئول فنی حرفه ای و کاردانش و همچنین کارشناس مسئول و کارشناس واحد بهداشت  سلامت  و پیش گیری از آسیب های اجتماعی منطقه 4 آقایان کریمی و حبیبی حضور داشته و از نزدیک شاهد فعالیت هنرستان بودند.

🔴در جلسات همایش نوشتاری در جهت معرفی ساحت های 6 گانه ارائه  و توسط فرم های ویژه ای نسبت به جمع آوری فعالیت هنرجویان در هر ساحت اقدام گردید.

🔵 مطالب ارائه شده در این جلسات اطلاعات مفیدی جهت آمادگی این عزیزان برای زندگی آینده و ورود به اجتماع در اختیارشان قرار داد به گونه ای که رضایت هنرجویان را به همراه داشت. 

عکسهای  کامل این همایش 

زمان :  19 تا 23 اسفند 96

مکان : آمفی تئاتر هنرستان هشت شهریور

تعداد مشاهده (709)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "همایش ساحت های 6 گانه تعلیم و تربیت"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید
   

     
 
نقشه سایت