دستاورد ها

افتخارات و دستاوردهای هنرستان هشت شهریور

هنرستان هشت شهریور به همت کارکنان، دبیران و دانش آموزان خود بارها قله های افتخار را فتح و با کارنامه ای درخشان در صحنه های گوناگون تعلیم و تربیت حضوری فعال داشته و دارد. در این صفحه گوشه ای از افتخارات هنرستان هشت شهریور را به تصویر می کشیم. با توجه به جدید تأسیس بودن سایت هنرستان ، از سال 1393 افتخارات کسب شده به طور دقیق و کامل تر ارائه می گردد.

آنچه تا کنون مایه افتخار هنرستان بوده است

الف) موفقیت تحصیلی:

مهم ترین عرصه ای که افتخار علمی هشت شهریوری ها به نمایش در می آید ، کارزار علمی کنکور می باشد ، که هنرجویان هنرستان هشت شهریور هر سال بهتر از قبل با موفقیت از این آزمون بیرون می آیند. از سال تحصیلی گذشته کنکور سراسری و سایر دانشگاه به صورت یک پارچه اعلام نتیجه نمودند ، از این رو نتایج دانشگاه آزاد جداگانه اعلام نگردیده است .

همچنین با ارتباط هنرستان با برخی از فارع التحصیلان سال های گذشته ، مطلع هستیم بسیاری از عزیزان هنرجوی ما مدارج طرقی و ادامه تحصیل را تا سطوح بالاتر کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا را با موفقیت طی نمودهاند.

ب) موفقیت در المپیادهای علمی – عملی:

همه ساله المپیاد های علمی – عملی هنرستان ها در رشته های مختلف و در مراحل مختلف انجام می گیرد . ستارگان درخشان هشت شهریور همیشه در آسمان این المپیادها خوش درخشیده اند.

ج) موفقیت ورزشی دبیران و کارکنان هنرستان در سطح منطقه:

موفق ترین تیم های ورزشی دبیران و کارکنان منطقه 4 در هنرستان هشت شهریور جای دارند . درود بر طلایه داران علم و دانش که در زمینه ورزش نیز بر اوج قرار دارند و براستی که عقل سالم در بدن سالم است. 

د) موفقیت ورزشی هنرجویان:

هنرجویان هنرستان هشت شهریور سال هاست با فعالیت های ورزشی خود سلامت خود را تضمین کرده و با شرکت در مسابقات ورزشی مایه مباهات ما و خانواده محترمشان هستند.

و) افتخارات گوناگون هنرستان هشت شهریور:

ده ها تقدیر نامه و تشویق نامه ، گوشه ای از تلاش همه جانبه کادری اجرایی و علمی و دانش آموزان هشت شهریور می باشد . در نمودار زیر عناوین و قسمت کوچکی از آن مشاهده می شود . 

تمامی حقوق مادی و معنوی برای هنرستان فنی حرفه ای هشتم شهریور محفوظ است.